Zažijte dobrodružství s váší postavou, v našem smyšleném příběhu ve světě Naruta !
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Uchiha Kiryu

Goto down 
AutorZpráva
Uchiha Kiryu
Jounin
Jounin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 31. 08. 17

PříspěvekPředmět: Uchiha Kiryu   Thu Aug 31, 2017 10:49 pm

Základní informace:

Jméno:
• Uchiha Kiryu

Frakce:
• Impérium

Věk:
• 21

Pohlaví:
• Muž

Hodnost:
• Jōnin

Klan:
Uchiha

Kekkei Genkai:
Sharingan

Podstata:
Raiton
Yang

Osobní informace:

Oblíbené:
+ Uchiha klan
+ Pomáhání ostatním
+ Tmavé barvy
+ Sovy
+ Pečený úhoř

Neoblíbené:
- Nepřátelé klanu
- Zbytečné násilí
- Psovité šelmy
- Boj na meče
- Výbušniny

Strach:
• Léčení výbušných zranění - Kiryu je ochotný pomáhat všem zraněným lidem, ovšem zranění způsobená explozí jsou většinou rozsáhlá, spojená s popáleninami a chybějícími částmi těla. Léčit takové zranění je nesmírně namáhavé ale hlavně při tom lidé hrozně trpí. Sledovat to utrpení je víc, než Kiryu dokáže snést.

• Mangekyou Sharingan - Ačkoliv se jedná bezesporu o velice mocnou zbraň, cena, která je potřeba pro její získání je příliš mnoho. Kiryu se děsí dne, kdy by byl snad nucen získat svůj vlastní. Až příliš mnoho Uchihů bylo dohnáno k nepředstavitelným činům, jen aby získali tuto moc.

Charakter:
• Kiryu je jeden z těch, ve kterých by Uchihu hledal jen málokdo. Možná vypadá, jako klasický Uchiha, ale rozhodně se tak nechová. Není arogantní ani povýšený nad ostatní. Právě naopak, snaží se působit spíše přátelsky, řešit problémy diplomaticky, pokud je to možné, a násilí považuje až za poslední možnost. Ve chvíli, kdy je už donucen k boji, tak se zpátky nedrží.

Jednu věc považuje Kiryu důležitější než cokoliv jiného - rodinu. Pro lidi ze svého klanu je ochoten položit život, pokud je to nezbytné. Je mimořádně hrdý na to, že pochází ze slavného, mocného a starého rodu, který stál u tolika světotvorných událostí. Samozřejmě je seznámen i se stinnými stránkami svého klanu, ale trochu nekriticky je přehlíží a možná i považuje za lživou propagandu.

Životopis:
• Uchiha Kiryu se narodil jako jediné dítě již postarších Uchihů. Ti se o potomka pokoušeli mnoho dlouhých let, než byly jejich modlitby konečně vyslyšeny. Díky tomu Kiryu vyrůstal v milující rodině. Jeho rodiče by pro něj udělali všechno, pokud by to bylo v jejich silách. Nikdy ho nenutili k tomu, aby se i on stal shinobim jako oni, nechali mu kompletní volnost. Snad i proto prožil Kiryu spokojenější dětství než mnoho dalších.

Jako mnoho mladých lidí, byl i Kiryu přesvědčen o tom, že je předurčen k něčemu většímu a odpověď hledal v akademii shinobi. Bylo těžké odolat představě, že jednoho dne bude schopen běhat po zdech, chodit po vodě a dělat další věci, o kterých se běžným lidem ani nesnilo. Díky svému nadšení a nekonečnému odhodlání prošel rychle a jen s drobnými problémy akademií a stal se geninem. Účastnil se mnoha misí, většina z nich byla poměrně snadná a velice nezajímavá. Ve světě panoval mír a nebylo tedy potřeba vystavovat mladé nadějné geniny smrtelným nebezpečím.

Tři dlouhé roky cvičil, trénoval a plnil mise jako genin, než se mu naskytla možnost konečně postoupit na vyšší stupeň - Chūninské zkoušky. Jistě, v této době byl Kiryu již poměrně zkušený, ale nebyl žádnou hvězdou. Nedokázal zatím probudit svůj Sharingan a v mnoha ohledech se mohl zlepšovat. Přesto se kvalifikoval a byl odhodlaný neudělat svému klanu ostudu. Podařilo se mu projít prvním kolem bez větších problémů. Daleko větší problém měl s kolem druhým, ve kterém bylo potřeba získávat šátky od ostatních účastníků, postoupit mohli jen ti s nejvyšším počtem. Byl to možná jeden z nejnáročnějších dní v jeho životě. Nakonec postoupil, byť to bylo z předposlední pozice. Od jeho snu ho dělila už jen poslední zkouška.

Poslední zkouška, jak to tak bývá, byla jen souboji jednotlivých geninů, hezky jeden na jednoho, férové souboje bez zásahu z venku. Jeho soupeřem byl chlapec zhruba stejného věku jako on, nicméně mnohem zkušenější. Souboj od začátku probíhal poměrně jednostranně. Ať Kiryu dělal cokoliv, nedokázal svého soupeře zasáhnout a sám měl co dělat, aby nedostal přímý zásah, který by ho vyřadil z boje. První dvě třetiny celého souboje prohrával a na nohou ho drželo jen odhodlání. Rád by řekl, že toho dne zvítězil díky svým schopnostem, ale pravda byla jiná - ačkoliv oba dva byli odhodlání a vytrvalí, Kiryu dokázal být vytrvalý o chvilku déle. Zkrátka se mu podařilo soupeře utahat. V nestřežené chvíli se mu podařilo nalákat ho do pasti ke kunai, který vyhodil dříve v souboji a na kterém byl namotaný výbušný lístek. Následná exploze vážně zranila jeho soupeře a vynesla mu vítězství v souboji. Místo pýchy ale cítil něco jiného. Když uviděl svého soupeře v krvi na zemi, s obličejem znetvořeným výbuchem, tak cítil vztek, strach a hlavně vinu. Byl to jeho zásah, který způsobil tolik bolesti. Emocionální šok kterým prošel mu konečně pomohl odemknout jeho vlastní sharingan, ale ani to mu náladu nevylepšilo.

V dalším kole nebyl sám sebou, nedokázal se soustředit, stále před sebou viděl znetvořenou tvář svého soupeře a tak v půlce souboje raději odstoupil a nechal svého soupeře vyhrát. Zda ho komise jen litovala, nebo považovala jeho odstup za správné zhodnocení vlastní situace netušil, nicméně se mu společně s dalšími podařilo stát se Chūninem, úspěch, který nikdy neoslavil. Najednou už být ninjou neznamenalo to, co dřív. Nemohl spát, stále před očima viděl svého soupeře a hrozné popáleniny, které mu způsobil. Nakonec to nevydržel a svěřil se matce. Ta mu řekla o místě vysoko v horách, kde snad mohl najít své odpovědi a pomoc. Neřekla mu víc, ale to stačilo. Samotná možnost, že existovala pomoc mu stačila.

Z vesnice se vydal na dlouhou cestu, jen měsíc mu trvalo najít hory o kterých mluvila, déle pak trávil hledáním odpovědí, které tu měly být. Netušil sám ani co hledá, jen že to musí najít, aby mohl sám se sebou žít. Zkoušel všechno možné - meditovat, trénovat do vysílení, klasickou koupel pod ledovým vodopádem, ale nic co dělal nepomohlo. Kiryu se ale nevzdával, možná že nebyl žádný cíl, jen cesta která mu pomáhala zapomenout. Když v noci usínal pod hvězdami, v žaludku jen to co dokázal toho dne sehnat, byl příliš vyčerpaný na to, aby se cítil špatně kvůli tomu, co způsobil.

Nakonec ale přeci jen objevil, co matka myslela a proč ho sem poslala. Na nejvyšších vrcholech hor totiž sídlily sovy, ne ledajaké sovy, ale moudré sovy, které stály mimo lidské konflikty, ale zaznamenávaly vzpomínky. Jeho snaha a pokora neunikla jejich pozornosti a on se za to mohl dozvědět něco z jejich moudrosti. Co se zde naučil nikomu neprozradil, ale pomohlo mu to hnout se z místa a odpustit si. Mohl se konečně vrátit do vesnice a pokračovat dál ve svém životě. Místo toho, aby se dál učil bojovat, začal se učit léčit. Koncentrovat svojí chakru tak, aby mohl pomáhat, ne ubližovat. Jeho Sharingan mu v tom pomáhal - díky tomu, že viděl síť chakry, mohl lépe nacházet zranění a účinněji zaměřit své léčení.

Díky obrovským pokrokům, kterých dosáhl jako léčitelský ninja byl brzy povýšen do hodnosti Jōnina. Nebyl si jistý, zda si to zaslouží, nebo zda na to vůbec má, ale přijal to jako povinnost ke své zemi. V první řadě se ale považoval za léčitele v první řadě. Všechno se ale brzy mělo změnit. Kiryu byl vyslán na misi společně s malým týmem. Jejich cílem bylo eliminovat skupinu ninjů, kteří se snažili svrhnout vládu aliance. Místo pečlivě naplánovaného plánu se ukázalo, že to byla past. Celá skupina byla přepadena a došlo k bitvě, která se brzy zvrhla v masakr. Na obou stranách padlo mnoho ninjů a Kiryu nakonec musel ustoupit se zbytkem přeživších. Teprve při ústupu se mu podařilo odhalit, že jeden z jeho týmu byl ve skutečnosti sympatizantem rebelů. Pro mrtvé z jeho týmu ale tohle zjištění přišlo příliš pozdě.

Kiryu poprvé v životě zjistil, že i v jednotně působící alianci byli lidé, kteří byli ochotni zradit své přátele pro kousek moci. Kiryu najednou netušil, komu má věřit. Mezitím se ale stalo něco zajímavého - byl objeven dosud neobjevený kontinent a někteří se rozhodli vydat se na něj, mezi nimi i někteří z jeho klanu. Ve svém rozpoložení se Kiryu rozhodl opustit svojí zem a vydat se za nimi, dobrý lékařský ninja se hodil vždycky. Velká část jeho rozhodnutí spočívala také v pouhé zvědavosti - nový kontinent znamenal nové možnosti a také nové a dosud neobjevený léčiva... a jedy. Než odešel mluvil pouze se dvěma lidmi - svými již starými rodiči. I tentokrát podpořili volbu svého syna, i když s těžkým svědomím. Existovala velice dobrá šance, že už se nikdy neuvidí.

Jistě, brzy jeho naděje zklamalo i "Impérium". Ukázalo se, že jeho vládci byli další mocí posedlí megalomani. Přesto existovaly dva důvody, proč se Kiryu rozhodl zůstat. Zaprvné zde měl víc než dost lidí, kteří potřebovali jeho pomoc a jeho léčitelské schopnosti a hlavně zkušenosti. Druhý důvod byla jakási skrytá naděje, že snad jednou by mohl ovlivnit své vzdálené příbuzné... jakkoliv ta šance byla malá.


Vzhled:
•  Kiryu je průměrně vysoký, vlastně celkem nevýrazný člověk. Má černé vlasy i oči, nevýrazný nos a nepříliš ostré rysy ve tváři. V davu by mohl vlastně celkem snadno zapadnout. Obléká se obvykle to černé, jediná barva kterou nosí je znak klanu Uchiha, který vždy lze nalézt někde na jeho ošacení.

Rozdělení bodů:
• Ninjutsu: 4
• Taijutsu: 2
• Genjutsu: 2
• Síla: 4
• Rychlost: 3
• Chakra: 5
• Inteligence: 3
• Ruční pečetě: 2

Vybavení:
• Standartní vybavení (kunaie, shurikeny, výbušné lístky, dráty)
• Vybavení lékařského ninjy (plasmové a chakrové pilulky), lékárnička
• Sada na výrobu jedů a protijedů
• SenbonyNaposledy upravil Uchiha Kiryu dne Fri Sep 01, 2017 8:37 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Renzo Uchiha
Císař Impéria
Císař Impéria
avatar

Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 29. 08. 17

PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Kiryu   Fri Sep 01, 2017 7:36 pm

Postava je celkem hezky sepsaná, ale životopis má jen 45 řádků. To není ani B-Rank (50 řádků), a Jounin je A-Rank (65 řádků). Nicméně bych byl rád, kdybys dodělal ty řádky, protože je to zatím nejlépe sepsaná postava na forum. Taky bych chtěl dodat to, že s druhým kontinentem to bylo tak, že Renzo a Yin Uchihové se vydali a verbovali lidi, nebo je nutili násilím. Takže je většina Uchihu považovala za odpad. Takže to zkus něják jinak odůvodnit. Samozřejmě, že můžeš přijít k branám Impéria a požádat o občanství. Ale pokud nemáš rád zbytečné násilí, tak je divné, že by ses přidal k lidem, co násilně nutili lidi, aby se k nim přidali. Ale jak už jsem říkal... byl bych velmi rád, kdybys tuto postavu dodělal, protože je asi nejlepší na forum.

P.S. : Jak děláš ty malé obrázky ? Jako třeba u toho Sharinganu, nebo u podstat ? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://naruto-wotc.forumotion.eu
Uchiha Kiryu
Jounin
Jounin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 31. 08. 17

PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Kiryu   Fri Sep 01, 2017 7:40 pm

Zvláštní, u mě to má řádků víc, asi mám menší monitor? Nevadí, dopíšu
Obrázky jsou prostě vložené obrázky
kód:
[img] https://vignette2.wikia.nocookie.net/naruto/images/a/a3/Nature_Icon_Lightning.svg/revision/latest/scale-to-width-down/18?cb=20091021173339[/img]Raiton
Dodělám zbytek
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Renzo Uchiha
Císař Impéria
Císař Impéria
avatar

Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 29. 08. 17

PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Kiryu   Fri Sep 01, 2017 7:45 pm

Jako já mám 1366x768 monitor Very Happy Ale tak můžu to chceknout na větším monitoru Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://naruto-wotc.forumotion.eu
Uchiha Kiryu
Jounin
Jounin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 31. 08. 17

PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Kiryu   Fri Sep 01, 2017 8:05 pm

Jo a podle pravidel jsem našel

citace :
Člen zvláštních jednotek (ANBU,ROOT,Oinin,Arashi), Jounin, Šermíř (Na úrovni jounina) - B-rank

i body mám na B-rank
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Renzo Uchiha
Císař Impéria
Císař Impéria
avatar

Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 29. 08. 17

PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Kiryu   Fri Sep 01, 2017 8:32 pm

Sorry, jsem dneska úplně zmatenej Very Happy Změněný heslo, plus do toho má dneska táta narozeniny Very Happy Pak ti teda stačí dopsat pár řádků a trošku to pozměnit a dám ti povoleno Smile
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://naruto-wotc.forumotion.eu
Uchiha Kiryu
Jounin
Jounin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 31. 08. 17

PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Kiryu   Fri Sep 01, 2017 8:38 pm

Přidáno asi dost řádků
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Renzo Uchiha
Císař Impéria
Císař Impéria
avatar

Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 29. 08. 17

PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Kiryu   Fri Sep 01, 2017 8:49 pm

PO-VO-LE-NO !!!
Jen si dodělej podpis a dej si obrázek postavičky.
Můžeš hrát i bez technik, než se ti schválí !
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://naruto-wotc.forumotion.eu
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Kiryu   

Návrat nahoru Goto down
 
Uchiha Kiryu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Konoha archiv

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : War of the continents :: Věci ke hře :: Postavy :: Povolené postavy :: Impérium-
Přejdi na: