Zažijte dobrodružství s váší postavou, v našem smyšleném příběhu ve světě Naruta !
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Uchiha Akia

Goto down 
AutorZpráva
Uchiha Akia
Gennin
Gennin


Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 02. 09. 17

PříspěvekPředmět: Uchiha Akia   Sat Sep 02, 2017 11:09 pm

Základní informace

Jméno:
Uchiha Akia
Frakce:
Impérium
Věk:
15
Pohlaví:
Žena
Hodnost:
Gennin
Klan:
Uchiha
Kekkei Genkai:
Sharingan - (Neprebudený)
Podstata:
Katon, Raiton


Osobní informace:

Oblíbené:
Ráda dodržuje zvyklosti klanu, protože si tak rádá přípomíná jeho slávu a čest
Má ráda červenou barvu
                                                               
Neoblíbené:
Nemá ráda, když někdo přímo před ní hanobí její klan
                                         
Lháři
Zrzci

Strach:
Je pyšný a silný Uchiha, ale i tak má strach, že svůj klan zklame.

Charakter:
Akia se narodila jako druhé dítě ze sedmi. Její rodina pochází z malé vesnice, která nebyla nikdy nijak důležitá. V této vesnici měl klan Uchiha velice důležitou roli. Byl to nejsilnější klan široko daleko a tak se jeho členové kdysi dávno zavázali k jeho ochraně. Akiino dětství nebylo nijak zlé. Ona a její starší bratr, který byl starší jen o pár minut, byli vždy pro jejich rodiče jako pomocníci. Častokrát, když rodiče běhali po okolí a chránili lid jejich nejstarší děti, Akia a její bratr se o zbytek nejen starali, ale vlastně je i částečně vychovávali. Kupodivu neměla jejich rodina nikdy žádné problémy. Semtam je přijel navštívit někdo z dalších rodin klanu. Nejraději měla otcova bratra. Milovala jeho vyprávění o misích. Už od svého ranehé dětství snila, že se jednoho dne stane ninjou, tak skvělým, jako byl její strýc. Věděla, že jednoho dne na akademii nastoupí a také už se jí nemohla dočkat. Z strýcových vyprávění si zapamatoval, jaké zbraně ninjové používají a proto ve volných chvílích, když se zrovna nestarala o své sourozence, nebo nečetla, nebo nedělal nějakou další ušlechtilou činost, hodila se učit házet shurikeny. Bohužel se brzy dozvěděla, že nejspíš shurikeny nebudou její nejlepší přátelé, tedy zatím. Akia byla vždy velice chytrá, takže poněkud dlouho zkoumala, jak shurikeny létají a jak je správně hodit, aby trefila svůj cíl. Nakonec byla schopná se trefit, téměř nikdy ne na první pokus, ale i tak to pro ní byl úspěch. Její otec na ní byl velice pyšný a vždy jí v tomto ohledu podporoval.

Období před akademií bylo pro děti velice nepříjemné. Rodiče veděli, že Akia a její bratr velice brzy odejdou studovat umění ninjů. Byli z toho poněkud nervózní, navíc se objevilo mnohem více loupivých ninjů, než kdy dřív. Vraceli se domů pozdě v noci a častokrát tak unavení, že druhý den vstávali až v době pozdního odpoledne. Akia se o rodiče častokrát strachovala tak moc, že probdila celé noci úplně sama ve spodním patře jejich sídla. Rodiče jí pak je našli spící, na křesle, kousek od hlavních vchodových dveří. Semtam usnula a ani netušila, že rodiče museli v noci vyrazit na misi, ale stihl se do rána vrátit. Tudíž se Akia nemusela bát a nemusela se bát ani zpětně.

Čas akademie nastal. Akia a její bratr se stěhovali do vesnice, kde akademie stojí. Ve výsledku jen vystřídali sídlo Uchihů. V této vesnici naštěstí měl sídlo bratr jejich otce. Strýc, jehož příběhy Akia měla vždy tak ráda. Byl pro ní jako druhý otec. Za velice krátký čas si oblíbila i jeho děti. Její dvě sestřenice a jednoho bratrance. Nástup na akademii byl skělý! Poznala spoustu nových mladých lidí, je sice pravdou, že občas si z ní dělali legraci, protože pořádně nechápala ironii a sarkasmus. Ovšem byli zde s bratrem přívítáni jako Uchihové se slovy, že Uchihové jsou vždy velice mocní ninjové. Samotný probůběh akademie nebyl zdaleko tak hladký, jako onen první den. Šlo o jednoduchou věc, Akia brzy objevila svůj talent na jutsu, ale absolutní neschopnost na taijutsu a celkově ve všem, co se týkalo boje se zbraněmi. Byla jedna vyjímka. Někým záhadným způsobem se naučil používat jednu wakizashi. Popravdě jí uměla používat průměrně, možná lehce nadprůměrně, ale víc ani ťuk. Hod shurikeny se jí oproti dětství trochu zlepšil. Naopak její bratr byl velice talentovaný v taijutsu a v používaní zbraní. Domů za svým strýcem se děti vracely velice šťastné a den co den mu vyprávěly své zážitky a úspěchy. Tak, či tak se jim oběma nakonec podeřilo akademii dodělat a stát se genniny.

Během akademie se děti nedostaly domů. Občas jim přišel dopis s podpisem jejich rodičů. Naopak po dokončení se Akia rozhodla vydat domů, znovu vidět a navštívit zbytek rodiny. Její bratr se rozhodl zůstat u strýce a pokračovat ve výcviku  a příslíbil, že domů přijde až se stane chunninem. Byla celá natěšená. Ovšem jí čekalo nepříjemné překvapení. Když dorazila domů, zjistila, že sídlo je prázdné. Běžela do vesnice aby zjistila, co se stalo. Najednou si uvědomila, že je vesnice mnohem pochurnější než kdy dřív, jako kdyby tu najednou bylo méně lidí. Naštestí se potkala s jednou postarší paní, kterou znala už od dětství. Ta jí vysvětlila, že vesnici napadla banda rebelé, jež stojí proti alianci. Akia se zděsila. Prý prvních pár ninjů její rodiče zmlátili, ale když přišli další?Neměli šanci. Řikalo se, že tady je bezpečí. Nicméně důvod pro rebely byl, že chtějí zredukovat počet Uchihů, kteří by pak později mohli bránit alianci. Údajně všem dávají na výběr. Buď se přidat k rebelům a nebo.. zemřít. Aki při těch slovech stékaly krůpjeje slz po tváři. Rozhodla se trůchlit pro svou rodinu. O několik dní později přišel muž v černém plášti přímo do prázdného sídlo. Sháněl Uchihu Akiu. Dívka mu pověděla, že jest to ona a co po ní žádá. Beze slov jí navrhl smrt a nebo výpomoc rebelům. Akia zkameněla. Nicméně, když se zapřemýšlela napadlo jí, že by její rodina mohla být pořád ještě naživu, možná, ale pokud by nyní zemřela, nikdy by to nezjistila. Nakonec se s rebelem rozhodla odejít pryč.

A právě kvůli tomu, je teď na onem novém kontinentu.

Vzhled:

Akia je asi 165 cm vysoká štíhla, klasicky černovlasá žena. Má málé modrozelené oči, v nichž se obšas zaleskne sharingan.  Nosí plášť s kápí, v místě zad je velký znak klanu Uchiha, mimo jiné nosí na krku řetízek se znakem klanu, dostala jej od bratra svého otce už při narození. Nosí opasek, na kterém má pochvy pro své dva meče a všechny potřebné věci, jakou shurikeny a další věci. Na rukou má jemné černé bavlněné rukavice, jakožto pravá dáma. Boty má pevné, vysoké a s lehkým nevysokým podpatkem.

Rozdělení bodů:
Ninjutsu: 3
Taijutsu: 1
Genjutsu: 3
Síla: 1
Rychlost: 2
Chakra: 1
Inteligence: 3
Ruční pečetě: 1

Vybavení:
Shurikeny a výnušné lístky
Wakizashi ( používá jí pouze jako poslední možnost obrany, ale při útoku jí využívá docela obstojně )
Základní protijedy


Naposledy upravil Uchiha Akira dne Sun Sep 03, 2017 3:18 pm, celkově upraveno 9 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Renzo Uchiha
Císař Impéria
Císař Impéria
avatar

Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 29. 08. 17

PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Akia   Sun Sep 03, 2017 12:10 am

"Lidé se Akiry báli,
nepouštěli k ní své vlastní děti, protože měli strach aby je Akira nepopravila hned, jak je uvidí." - to je jako kdy ? Už jenom v prvním odstavci, to nemáš vůbec chronoligcky seřazené.

"Nikoho krom sebe neuznávala. Naprosto excelovala v misích, kde se měli někam potichu připlížit, či použivat zbraně, její ego to ještě zvyšovalo." Mise nemůžeš dělat, pokud jsi nevyšla akademii.

"Popravdě řečeno, hlavním důvod proč se jí povedlo projít akademii bez větších obtíží byl jeji Sharingan. Už v době jejího nastápu do školy byl na její věk velice silný." Máš Uchihu s Sharingany už na akademii, a o tom se dá dosti pochybovat (viz. Sasuke, který viděl jeho rodiče mrtvé, ale přesto se mu neprobudil sharingan. + Vůbec jsi nepopsala, jak jsi probudila sharingan, což je jedna z nejdůležitějších částí životopisu.

"Po ukončení akademie byla na svojí úrovni genina, s mečem, nebo beze zbraně, téměř neporazitelná." Každý má slabinu a proto by nemohla být skoro neporazitelná. Třeba Genjutsu uživatelé by tě sundali. Pokud byla i beze zbraně skoro neporazitelná, tak by byla lepší, než Rock Lee. Pamatuješ si, jak ho Gaara zničil ? O tom přesně mluvím

"Jak to tak bývá po ukončení akademie ve vrátila na nějaký čas do svého rodného domu." To jsi celou dobu bydlela někde na intru, ikdyž má Uchiha klan residenci v Konoze ?

"Nicméně po nějaké době jí začali chybět mise a samotný trénink, jenž pro ní dříve býval denní záležitostí." Vždyť jsi se stala teprve genninem, takže na mise si až teď mohla začít chodit.

"Připadala se do nějaké skupiny ninjů, jejihž jména nejsou důležitá a sensei také ne."  Budiž, ať klidně jejich jména nejsou důležité, ale zaprvé : Týmy přiděluje vždy vesnice.

"Jak již bylo řečeno, jutsu nebyla její silná strána a proto se jí ani zdaleka nepodařilo stát se chuninem na poprvé. " Před chvílí byla skoro nepřemožitelná i bez meče, ale najednou se nestala chuuninem ?

"Jednou měla za úkol chránit nějaký mladý pár z jednoho místa na druhé. Při cestě je napadli loupeživí ninjové a mladý pár zmasakrovali a okradli." Rozhodně by neposlali jednoho člověka na chránící misi.

"Byl velice rozzuřen, tehdy poprvé slyšela "Pokud nejsi tak silná, abys tuhle misi zvládla sama, nemáš v klanu Uchiha co dělat! Ještě jednou tě budu muset ochránit před takovou špinou jakou jsou oni, navždy pro mě budeš mrtvá a bez cti!" " - Tak tímhle jsi pohřbila celý klan Uchiha. 1. Proč by byl ten strýc mimo vesnici SÁM ? 2. Nemá vůbec právo vyhrožovat ti tím, že tě vyhodí z klanu. Uchihové byli od dob návratu Sasukeho loajální Konoze, ale halvní loajální sám sobě. Takže by neoslaboval svůj klan.

"Nebyl to ninja styl, ale k boji používala dvě katany, byla neskutečně rychlá a prakticky nikdy neminula svůj cíl." 1. ninja styl to je : Je to Kenjutsu. 2. Zase je neporazitelná ? Jako chuunin ? Come on...

"Pracovala v tajných jednotkách mezi elitními ninji, prakticky jako assassin. Její práce byla vždy rychlá, tichá a hlavně naprosto přesná a precizní. Po pár takhle skvěle odvedených misích byla navrhována na pozici Jounina, dívka ovšem odmítla." 1. Nemáš popsané, jak jsi se dostala k tajným jednotkám. 2. Po pár odvedených misích by tě určitě nedali na pozici Jounina... to mi věř.

Šermíř není oficiální hodnost...Teda ne v alianci. V Impériu exitují Roninové... ale V IMPÉRIU. Nemáš ani napsanou hodnost v obecném infu.

K zbytku se nebudu vyjadřovat

A je lepší si vždycky po sobě přečíst to co napíšeš, protože jsem častokrát nevěděl, jestli je tvá postava holka, nebo kluk.SHRNUTÍ : Na to, že tvá postava má být B/A-Rank, tak je strašně OP a vlastně není. Stačí tě hodit do Genjutsu a nic neuděláš. Celá postava je sepsána strašně nepřehledně a špatně. Ovšem na vše je lék... i já přece někde začínal. Zaprvé bych doporučoval, aby sis vybrala nějáký menší rank... Gennin, maximálně chuunin. Nepotřebuješ být OP, aby sis hru užila. Jestli chceš, tak ti s postavou pomohu. Stačí si mě přidat na FB (https://www.facebook.com/vasek.novak.923) Nebo Skype (Vasik16Novak). Rozhodně bych se na týhle postavě nevzdal a zkusil to dál. Tuto postavu tedy NEPOVOLUJI . Jestli nechceš tuto postavu měnit... tak ji neměň, ale nebudeš s ní hrát. Pokud chhceš hrát, tak vyjdeš vstříc nám a našim pravidel. Jestli chceš pomoct, tak se mně neboj kontaktovat a já ti pomůžu.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://naruto-wotc.forumotion.eu
Uchiha Akia
Gennin
Gennin


Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 02. 09. 17

PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Akia   Sun Sep 03, 2017 12:24 am

Well.. Zdravím a děkuji vřelé přivítání^^ Anyway zítra se na to podívám a prepíšu. A to, že je Akira dívčí postava, neznamená, že jsem jí i já^^
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Renzo Uchiha
Císař Impéria
Císař Impéria
avatar

Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 29. 08. 17

PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Akia   Sun Sep 03, 2017 12:27 am

Vřelé přivítání... mrzí mě, že jsem to musel napsat, ale bez pravidel by to prostě nefungovalo... sorry. Jasně, nemáme žádný časový limit, takže si můžeš klidně dát s postavou načas. A to, že jsi kluk jsem nemohl vědět... jsem snad vědma ? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://naruto-wotc.forumotion.eu
Uchiha Akia
Gennin
Gennin


Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 02. 09. 17

PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Akia   Sun Sep 03, 2017 12:36 am

Neber si to špatně, ty jsi tady šéf^^ Jen nemůžeš čekat, že na trigger neodpoví trigger. Chápu námitky a předělám to. Ne nejsi, ale jak říkám, trigger občas dokáže, jak to říct,ah.. Nebrat ohled na jisté, ne nutně zcela jisté skutečnosti^^
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Uchiha Akia
Gennin
Gennin


Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 02. 09. 17

PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Akia   Sun Sep 03, 2017 12:39 pm

Edit hotov.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Renzo Uchiha
Císař Impéria
Císař Impéria
avatar

Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 29. 08. 17

PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Akia   Sun Sep 03, 2017 1:55 pm

Změň si body a věk + Sharingan ti nedám. Dám ti ho až in-game, když uvidím, že se budeš snažit hrát co nejlíp dokážeš.

Až si změníš ten věk ( Proti 19letým genninům nic nemám, ale nesedí to moc do příběhu Very Happy ) a body, tak ti dám Povoleno Smile
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://naruto-wotc.forumotion.eu
Uchiha Akia
Gennin
Gennin


Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 02. 09. 17

PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Akia   Sun Sep 03, 2017 3:18 pm

Hotovo I guess^^
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Renzo Uchiha
Císař Impéria
Císař Impéria
avatar

Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 29. 08. 17

PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Akia   Sun Sep 03, 2017 4:06 pm

Povoleno !
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://naruto-wotc.forumotion.eu
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Akia   

Návrat nahoru Goto down
 
Uchiha Akia
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Konoha archiv

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : War of the continents :: Věci ke hře :: Postavy :: Povolené postavy :: Impérium-
Přejdi na: