Zažijte dobrodružství s váší postavou, v našem smyšleném příběhu ve světě Naruta !
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Kneel before Renzo Uchiha, The Emperor

Goto down 
AutorZpráva
Renzo Uchiha
Císař Impéria
Císař Impéria
avatar

Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 29. 08. 17

PříspěvekPředmět: Kneel before Renzo Uchiha, The Emperor   Tue Aug 29, 2017 11:22 pm


- Jméno : Renzo Uchiha


- Strana : Imperiální strana


- Věk : 25 let


- Pohlaví : Muž... jak jinak


- Hodnost : Vůdce Impéria


- Klan : Uchiha Ichizoku


- Kekkei genkai : Sharingan


- Podstaty - Katon, Doton

 

- Oblíbené : Když se řekne oblíbené u Renza, tak jeho první odpoveď je síla. Druhá odpověď je zabíjení lidí. Lidí z druhého kontinentu. To se váže i k jeho "expedicím" na druhý kontinent. Jaké mají ty expedice význam ? Vzpomeňte si na druhou odpověď. Přesto, že Renzo nemá rád ty sv*ně (jak by on sám řekl ), tak má rád jeho obyvatele. Jsou mu přísunem peněz a přísunem surovin. Taky pro něj bojují a zbožňují ho. Ale to je jedinej důvod, proč je má rád. Jinak jsou pro něj bezcenní. Tedy... jeden člověk ne. Je to jeho bratr - Yin Uchiha . Yin je jediný člověk, na kterém mu záleží. Záleží mu na něm jenom proto, protože Yin chápe Renzovu chtivost po síle. Renzovy nejoblíbenější věci jsou: Sharingan a Murasame. Jsou to jeho největší zdroje energie a síla. Jelikož nemá rád lidi z druhého kontinentu, tak se vyžívá v tom, když je může vydírat, trápit, mučit... ničit jim životy a ničit životy jejich rodinám.


- Neoblíbené : Přesně jak bylo řečeno v oblíbených věcech, Renzo nemá rád ty sv*ně z druhého kontinentu. Oni nechápou, co je to síla. Oni nechápou, co je to zesílit. Nevědí, jak být silní... až na ty, co se k Renzovi přidali. Renzo taky nemá rád, když se proti němu někdo bouří. Musí potom vytahovat Murasame a jednou zasáhnout... pro něj je to moc práce. A ještě více nemá rád, když se mu vzpouzí lidi z druhého kontinentu. Vždycky, když Renzo jede na expedice, tak uloví pár lidí. Vždycky jim dá na výběr: Buďto půjdou s ním a připojí se k impériu ( většinou se ho a jeho armády bojí ), nebo odmítnou a Renzo je se svými společníky vezme násilím. Pak přijde to, co bylo zmíněno jako poslední v oblíbených věcech.


- Nemoci: Nedá se to úplně popsat jako nemoc, ale od té doby, co má Murasame, tak chce strašně zesílit a chce získat co největší sílu. A taky je velký sadista... ale už jste to četli v oblíbených věcech, ne ?


- Charakter postavy: Myslím, že jsem charakter vysvětlil už v předchozích bodech charakterizace, takže vás nebudu zdržovat. Jestli vám to nestačí... přečtěte si to podruhé, nebo si popovídejte s Renzem in-game... teda pokud to stihnete, než vás Renzo zabije.


Klan Uchiha měl hodně inteligentních a dobrých zástupců ( Madara a Obito ), ale taky hodně dementních a blbých zástupců (Sasuke ). Ačkoliv jich bylo hodně a někteří z nich byli dobří, ale i špatní, tak zde byli i ne tolik vyznamní. Proč vám to všechno říkám ? Abyste věděli o všech členů klanu Uchiha. A proč byste to měli vědět ? Protože vám chci předvést všechny Uchihy, který jsou v porovnání s Renzem totálně k ničemu. Proč jsou k ničemu ? Protože jejich plány nikdy nevyšli. Proč jejich plány nikdy nevyšli ? Protože neměli sílu jako Renzo ! Dobře... skončeme s touto filozií. Renzo byl prvním synem rodiny, která byla z klanu Uchiha a která odešla žít na venkov. Renzo se narodil během děštivé noci a při porodu se nenaskytl žádný větší problém a tak se této rodině narodil chlapeček. Všechno šlo celkem poklidně, otec obdělával pole a živil rodinu, matka vychovávala Renza a zajisťovala, aby měli co jíst, a Renzo se mezitím válel a něják tak prožíval dětství. Když bylo už nějákou tu dobu Renzovi 3, tak si jeho rodiče uvědomili, že by chtěli ještě jedno dítě, a tak se jim narodil Yin. Jejich rodiče neupřednostňovali ani jednoho z nich a snažili se jim oboum věnovat stejně. Jenže jak bylo Renzovi 6, tak s ním začal jeho otec trénovat házení shurikenů a podobných lehkých věcí. Jenomže potom neměl jeho otec moc času na vydělávání peněz a to by pro ně nebylo dobré. Jelikož bydleli blízko Konohy, a byl to vysoce postavený klan, tak se dohodli s konohou, že Renzo bude chodit do Konohy na akademii. Renzo se nemohl dočkat, až nastoupí na akademii, až se mu to jednou splnilo.Když Renzo byl pár dní na akademii, tak všechno bylo v pohodě. Až potom se jeho spolužáci začali scházet po škole a začali si spolu hrát. Jenom Renzo si s nimi nemohl hrát a potom se z něj stala černá ovce. Moc nikdo se s ním nebavil, až to někdy přešlo i do šikany. Teda... chtěl jsem říct - Jednou to přišlo do šikany. Nějákej tlustej kluk se snažil dát Renzovi pěstí do břicha. Určitě to někdy musel být fajn klučina, ale vybral si špatnou oběť na šikanu. Jakmile se jeho pěst trochu přiblížila Renzovu břichu, tak Renzo tu pěst chytil, otočil se bleskově k tomu klukovi zády, chytil ho za část trika u krku a přehodil ho přes rameno jako v Judu (viz. obrázek ). Ten objemnější klučina skončil na podlaze a držel se za záda...      
Asi ho bolely...Ale Renzo na to něják negativně nereagoval. Vypadalo to spíš jako kdyby z toho měl radost... jako kdyby ho to těšilo. Tam se možná poprvé projevil Renzův sadismus. Po této akci si lidi v jeho třídě už na něj nic nedovolili. Tam se taky poprvé ukázalo, jak Renza těší, že se ho někdo jiný bojí. Takhle to běželo na akademii celou dobu. Renzo měl poměrně dobré výsledky a tak se v 11 letech stal gennin. Když se stal genninem, dali ho do teamu s 2 dalšími genniny. Nemá cenu se něják extra zaobírat kdo byli členi toho teamu. Důležité je, co se stalo 2 roky po zformování tohoto teamu. Když bylo Renzovi, tak byla možnost, aby šli na chuuninské zkoušky. Jejich tým na ně šel, protože chtěl podstoupit něco těžšího, než sundavání koček ze stromů atd. . Renzo pořád nědokázal probudit sharingany a byl z toho celkem smutný, protože by mu to přineslo spoustu výhod během Chuuninské zkoušky. První fází prošli poměrně lehce... špehovali jednu skupinu, která mělo opačný svitek jak oni. Když potom ten špehovaný team porazil jiný team a vzal si jejich svitek, tak zjistili, že ten svitek je stejný, jaký měli doteď. Jeden z toho teamu byl tak naštvaný, že vzal svitek a hodil s ním o zem. Pro všechno štěstí Renzova teamu se ten svitek odrazil do křoví, kde byl Renzův team. Renův team vzal svitek a rychle odešli. Když se špehovaný team koukl do křoví, kde nic nebylo, tak si mysleli, že ten svitek ztratili. Renzův team dorazil na konec a tam odevzdali svitky. Poté je pustili dál do budovy, kde poté měli být zápasy. Jelikož tam byli dříve, tak mohli ještě odpočívat. Poté dorazili zbytky teamů, co také zvládli první část a potom začala bojová fáze. Renzo čekal, až na něj dojde, ale pořád nic a nic. Už tam byly jen 2 zápasy. Zbýval Renzo, Kluk z Renzova teamu, Nějákej Kluk ze Sunagakure no Sato a kluk z klanu Hozuki. Hned na to se vylosoval zápas, ve kterém byl Renzův společník a Kluk z klanu Hozuki. Po chvíli bylo úplně jasně vidět, že to Renzův společník nemá šanci vyhrát. Dokonce i Renzo si toho všmil. Renzo hned šel za svým senseiem a řekl mu, ať ten zápas zastaví... ať do něj zasáhne ( V tu dobu Renzovi na jeho týmu ještě záleželo ). Jeho sensei odmítnul zasáhnout... říkal, že Gennini souhlasili s tím, že by se jim něco mohlo stát. Rezův společník už tam jen tak stál a protivník se na něj rozběhl s kunaiem. Renzo nemohl jen tak přihlížet, jak mu zraní kamaráda. Renzo použil Shunshin no Jutsu a objevil se před jeho kamarádem. Poté chytil ruku nepřítele, která držela kunai. Protivník se celkem zalekl, co on tam dělá. Pak na něj Renzo koukl a protivník uviděl červené oči.


Byly to sharingany. A ne ledajaké ! Probudil hned 2 tomoe, což se povede málo komu. Renzo měl touhu toho Hoozukiho zničit... ale neudělal to. Kdyby to udělal, tak by ho vyloučili z chuuninských zkoušek. Hned na to tam přišli Senseiové a zápas byl přerušen ve prospěch toho Hoozukiho. Potom šel na zápas Renzo, nově s Sharingany, a šel proti klučinovi z Suny. S sharingany to bylo lehké, takže ten zápas netrval ani minutu. Renzo takhle postoupil do druhého kola chuuninských zkoušek. Během prvního a druhého kola Renzo trénoval a zlepšoval svůj sharingan a Katon techniky. Zároveň se naučil, jak používat Doton - Jeho druhou podstatu. Renzo se připravoval fakt těžce a v druhém kole to bylo vidět. Renzo porazil toho Hoozuki kluka a během toho boje probudil 3. tomoe ... díky tomu vyhrál. Renzo se stal úspěšně chuuninem, a to jako jediný z jejich týmu. Renzo od té doby, co byl chuunin nedělal žádné závažnější mise. Když už bylo Renzovi 14, tak chtěl dělat shinobi full-time a nebavilo ho každej den dojíždět. Takže se chtěl přestěhovat do Konohy. Jeho rodiče s tím souhlasili, ale jen když bude bydlet s Uchiha klanem, co je v Konohagakure no Sato. Renzo s tím teda souhlasil a přestěhoval se do residence Uchihů v Konoze. Další věc, co jeho rodiče chtěli, bylo ať si tam najde nějákého senseie, nebo někoho, kdo by mohl Renza učit. Renzo měl na výběr pár lidí... uvažoval kudy chodil... ale nakonec se rozhodl. Rozhodl se tak, že jako senseie by chtěl Vedoucího Konožské policie (Jeho strýce ), protože si myslel, že bude super, když uvidí, jak se řeší různé politické jednání atd. . Ovšem nikdo neměl čas, až na Haruko Uchihu. Haruka byla 16tiletá členka ANBU jednotky. Byla to celkem pohledná děv- dívka a měla brát Renza s sebou na mise a učit ho. Nejdřív byla otrávená, že ho musí s sebou tahat a Renza štvalo, že je s někým, s kým není sranda a všechno brala vážně. Ale po dvou rocích z nich byli poměrně dobří kamarádi a trávili skoro všechen čas spolu. Zároveň se Renzo stal officiální členem ANBU v 16 letech. V Renzových 17 cítil, že má Haruko radši, než jen kamarádku. A Haruko to cítila stejně. Tohle byl Renzův první vztah... a asi taky možná poslední. No... ve vztahu jim to šlo skvěle. Ale pak přišel zlomovej bod Renzova života. Renzo a Haruko měli jít na jednu misi. Měli jít do jeskyně, kde byl legendární meč: Murasame . Měli ten meč vzít do Konohy, ale neměli ho vyndat z pochvy. Renzo s  Haruko měli jíti sami. Během cesty se nic nedělo, ale jakmile se dostali do jeskyně, vše šlo do pr... do prava !  Jakmile se dostali trochu hlouběji, tak byli obklíčeni jinými shinobi. Ukázalo se, že jeden starý člověk vymyslel past na Konohu. Nechal poslat ANBU, které měli jít pro Murasameho. Poté ty ANBU chtěl zabít, vzít si jejich výbavu, tu chtěli prodat, z toho dostat peníze a ty potom dát na to, aby znovu vypsali tuhle misi. Byl to celkem dobrý nápad... kdyby tam nedali pravého murasameho. Protože když  je obklíčili, tak si vzali Haruko a Renza přitlačili na zeď a drželi ho. V ten moment došel ten starý člověk, který jim to všechno vysvětlil. Poté došel za Haruko, vzal si její Tanto a dal jí ho na krk. Pak se zeptal Renza, jestli chce nejdřív zabít Haruko, nebo jestli chce zabít sebe. Jelikož Renzo miloval Haruko, tak se  rozhodnul pro to, aby zabili jej. Starý muž mu chtěl vyhovět a tak k němu šel. Už natahoval ruku, že švihne a podřízne Renzovi hrdlo. Jenže v tom ho Renzo kopl pravou nohou do břicha, ty dva lidi, co mu drželi ruce u zdi, tak ty odhodil do směru OD něj.  Poté udělal Shunshin no Jutsu a dostal se k Murasameovi. Když se otočil na Haruku, tak ji jenom viděl, jak padá k zemi s červeným pruhem na krku, z kterého teče krev. Renzovi oči se najednou proměnili v rudé... ne v normální sharingany, ale v Mangekyou sharingany. Renzo vyndal Murasame z pochvy, Jeskyní se provalil velký tlak vzduchu a kolem Renza bylo červené světlo. Renzovy oči byly červenější než kdykoliv předtím. Renzovy sharingany měli doopravdy divný tvar ( viz. obrázek).
Renzo s Murasamem a s jeho rychlostí začal zabíjet všechny v jeskyni. Jednou byl Renzo Vlevo, podruhé byl v pravo. A než jste se naděli, měli jste aspoň škrábanec od Murasame, což znamenalo instantní smrt. Všichni shinobi v té jeskyni umřeli. Jediní, kteří přežili, tak byl Renzo a ten chlap. Renzo Vzal Murasame a tomu chalpovi uřízl uši ( jed už se začal šířit) a nakonec mu uřízl přirození. Aby věděl, jak ho bolí to, že mu zabili Haruko. První krok po tom, co opustil jeskyni, tak spadl na kolena a trápila ho neskutečná bolest hlavy. Tadyto byl ten moment, kdy se Renzo změnil... kdy se z Renza stal Krvelačný stroj, který se hnal za mocí a sílou. Renzo potřeboval více síly... nestačil mu MS a Murasame... chtěl víc. Murasame Renzovi našeptával, ať zabije někoho, kdo je s ním blízký krví. Renza jako první napadl jeho bratr Yin. Jenomže pak si uvědomil, že jeho bratr je mu věrný. A pokud chce mít velkou moc, musí mít podřízené. Tak ho jako druhý napadl jeho otec. Renzo nechtěl zabít jeho matku, protože ta ho porodila, takže ji chtěl ušetřit a proto si zvolil jeho otce. Proto vzal Renzo Haruky tělo a během cesty k domu Renzových rodičů ji pohřbil. Renzo docestoval k domu Renzových rodičů ( Kde bydlí i Yin ). Zaklepal a čekal, až příjde někdo otevřít. Otevřít mu přišel jeho otec. Doma byl otec i matka, a oba dva byli rádi, že za nimi přišel jejich syn. Když jeho matka přichystala kafe a nějáké občerstvení, tak zavolala otce, jestli může přijít ji pomoct vzít nějakou věc. Otec odešel do kuchyně a Renzo věděl, že má teď šanci. Renzo si počkal vedle futer dveří a když jeho rodiče vyšli z futer a nevšimli si ho, tak je říznul jedním velkým řezem o úhlu 45° . Poslední slovo, co mohli slyšet bylo : Miluju vás...  . Renzo si vzal oči svého otce, které si potom implantoval. Když už chtěl odejít, tak potkal Yina. Yin mohl vidět Renzův nový sharingan, Byl to Eternal Mangekyou Sharingan (viz. obrázek again )
Yin něják podezřele moc rozuměl Renzově Sílochtivosti. Renzo chtěl odejít a vzít Yina s sebou a tak mu nabídl, že mu dá sílu.  Yin příjmul Renzovu nabídku, a tak šel zabít svojí přítelkyni, aby probudil MS. Yin se poté vrátil a Renzo s ním vyrazil na putování. Postupně verbovali lidi... a ti, kteří nechtěli, tak zemřeli a nebo byli umučeni. Nakonec se usadili na druhém kontinentu, kde je teďka nejlepší civilizace lidstva. Believe it !- Ninjutsu: 4

- Taijutsu: 4

- Genjutsu: 5

- Síla: 4

- Rychlost: 5

- Chakra: 4

- Inteligence: 4

- Ruční pečetě: 4
                                                                                                     Renzo Uchiha                                                      Mangekyou Sharingan                                               Etenal Mangekyou Sharingan                                                           
               
Murasame
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://naruto-wotc.forumotion.eu
Akacho
Vůdce Aliance HA*
Vůdce Aliance HA*
avatar

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 29. 08. 17

PříspěvekPředmět: Re: Kneel before Renzo Uchiha, The Emperor   Wed Aug 30, 2017 5:16 pm

Povolené
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Kneel before Renzo Uchiha, The Emperor
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Konoha archiv

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : War of the continents :: Věci ke hře :: Postavy :: Povolené postavy :: Impérium-
Přejdi na: