Zažijte dobrodružství s váší postavou, v našem smyšleném příběhu ve světě Naruta !
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Bodové hodnocení

Goto down 
AutorZpráva
Akacho
Vůdce Aliance HA*
Vůdce Aliance HA*
avatar

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 29. 08. 17

PříspěvekPředmět: Bodové hodnocení   Tue Aug 29, 2017 10:08 pm

- Každá úroveň začíná s jiným počtem bodů :

D-rank - 15 bodů

C-rank - 20 bodů

B-rank - 25 bodů

A-rank - 30 bodů

S-rank - 34 bodů

- V žádné schopnosti nesmí být 0 a maximální hodnota je 5 bodů v jedné schopnosti


Základní informace:
¤NINJUTSU – Ninjutsu je styl boje spoléhající spíše na používání Chakry než hrubé síly. Snažíte se tedy co nejlépe ovládnout svoji Chakru a s jeho pomocí vytvářet různé techniky na poražení nepřítele. Dalo by se to přirovnat k magii.

¤TAIJUTSU – Pod tento pojem spadají veškerá bojová umění. I ty které spoléhají na využívání zbraní.  

¤GENJUTSU – Toto odvětví by se dalo popsat jedním slovem a to Iluze. Hráč zaměřený na tento styl boje využívá svoji Chakru k tomu aby ovládal mysl svých nepřátel. Dokážete jim tedy vnuknout iluze a myšlenky které vy samy chcete. Klíčem k úspěchu v Genjutsu je vysoká inteligence a všímání si detailů. Genjutu pokud je správně použito může být nejnebezpečnější z těchto tří zaměření, ale doporučuje se spíše zkušenějším hráčům.


Bodové hodnocení do SCHOPNOSTÍ

Je důležité brát bodové hodnocení jako komplexní systém a nevytrhávat z něj jednotlivé oblasti. Pokud bude hráč s rychlostí 5 a taijutsu a sílou 1 bojovat proti hráči s body taijutsu 3, síla 3 a rychlost 3, samotná vysoká rychlost ho před tím, aby dostal nakopáno nezachrání.
Příkladem budiž Haku a Lee, kteří měli rychlost na stejné úrovni a přesto je mezi nimi diametrální rozdíl.

Ninjutsu/Taijutsu/Genjutsu – určuje vaše teoretické a praktické znalosti v oblasti, ale především to, jaké techniky se z ní můžete


Síla –Určuje to jak jste silní (jak jste silní v boji a jak velkou ránu dokážete dát).

Rychlost –Určuje to jak jste rychlí (jak rychle běháte, uhýbáte atd.).

Chakra – Určuje hladinu vaší Chakry (čím menší číslo zde máte tak tím rychleji svoji chakru vyčerpáte a nebudete ji moci používat).

Inteligence – Ovlivnuje to jak vaše postava bude uvažovat. Jestli bude moci vymýšlet různé taktiky boje a také to jestli bude vůbec schopná sama vymyslet nějakou techniku. Inteligence je kombinací vrozené inteligence a získaných znalostí – proto mají například lékařští shinobi inteligenci zpravidla vysokou.  
Je potřeba však tuto kategorii nepodceňovat. Ino Yamanaka byla jednou z nejlepší ve třídě na Akademii s inteligencí 2. Stejně tak Naruto prováděl veškeré své strategizování během chuuninských zkoušek s inteligencí 1. Tato kategorie odráží spíše inteligenci celkově, 5 by v ní měli mít skutečně nadaní/naučení jedinci a měl by tomu odpovídat životopis.

Ruční Pečetě - Ovlivňují rychlost jakou skládáte pečetě. Pokud je na dostatečně velké úrovni nepotřebujete už skládat pečetě vůbec.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Bodové hodnocení
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : War of the continents :: Pravidla a vytvořené věci :: Pravidla Fora a Ostatní-
Přejdi na: