Zažijte dobrodružství s váší postavou, v našem smyšleném příběhu ve světě Naruta !
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Hikari Akari

Goto down 
AutorZpráva
Hikari AkariPoèet pøíspìvkù : 1
Join date : 18. 09. 17

PříspěvekPředmět: Hikari Akari   Tue Sep 19, 2017 8:40 pm

1) Hikari Akari

2) Aliance

3) 18

4) Žena

5) Chuunin

6) Yuki

7) Hyouton

Cool Fuuton, Suiton

9) Oblíbené: Zima, jak teplotou, tak ročním obdobím. Miluje dango. Rádá pomáhá lidem.
Neoblíbené: Oheň, egoisti

10) Má strach z ohně, když ho uvidí, ztuhne a lehce se klepe

11) Má popáleniny na levé ruce

12) Hikari strašně ráda pomáhá. Nesnese lidi, kteří myslí jenom na sebe. S radostí se něco nového učí, vše jí přijde zajímavé. Své cíle si chce splnit a dává do nich 1000%. Je nešikovná a občas i paličatá. I když od ní nechcete pomoct, pořád se vás vyptává, jestli chcete pomoct.

13) Hikari se narodila jako jedináček dvěma rodičům, mámě Etsuko a tátovi Hachiro. Bydleli v malé vesnici, která byla celkem známá svými lékařskými jednotkami. Už od malička jí zajímalo léčení a chtěla se stát velitelem lékařských jednotek ve vesnici. Ráda totiž pomáhala ostatním, ať už tou pomocí bylo podávat ingredience v kuchyni, nebo ošetřovat drobná zranění.  Díky tomu také nesnášela ty egoisty, kteří pomáhali jenom sobě, ale na ostatní kašlali. Skamarádila se se synem tátového kamaráda. Jmenoval se Kado, a byl to již gennin. Měli spolu skvělé přátelství, viděli se vždy, když Kado neměl zrovna misi. Kado jí občas naučil nějaké základní pravidla ninji, jak se má ninja chovat, že má být čestný a ještě více. Když byla malá, spálila si levou ruku o čaj. Byla v nemocnici a tam ji to uzdravili, ovšem má zjizvenou ruku.
Před nástupem do akademie dostala jako dárek knížku od její mámy, která se předávala z generace na generaci. Pojednávala o ninjích, ninjovských technikách a zbraních. Přečetla jí celou a celkem jí zaujala část s nadpisem „GENJUTSU“. Začala se o genjutsu zajímat, protože jí to připadalo jako něco fakt silného, něco čím by mohla ochránit spoustu lidí. V té samé knížce, se dozvěděla o podstatách. Potom se zeptala rodičů, jakou podstatu mají. Máma odpověděla Doton a táta řekl, že on má Hyouton, takže Suiton a Fuuton. Pak Hikari vysvětlil spoustu věcí o Hyotonu, jako jaké jsou jeho výhody a nevýhody a také jí občas ukázal nějaké útoky. Hikari se Hyouton moc nelíbil, až do chvíle, kdy nastoupila na akademii.
Na akademii se skamarádila s Ginou (Gina). Byla to holka, co se jen tak něčeho nebála. Dělala lumpárny a otravovala lidi, ale byla moc přátelská a věrná. Hikari jí často doučovala, protože Gina moc nedávala pozor na akademii a Gina ji zase učila házet lépe shurikeny, kunaie a být lepší v taijutsu. Spolu si vytvořili silné pouto, které jim zůstalo až dodnes. Hikari tvrdě dřela a snažila se mít vždy lepší výkon než předtím, kvůli svému snu. Když byla ten rok zima a začali padat sněhové vločky, táta ji zavedl na zvláštní místo. Byl tam rybníček a okolo něho byly stromy. Byla to část, která patřila jejich klanu, tam se učil Hyouton. Hachiro přistoupil k Hikari a podal jí dva papírky. Vysvětlil jí, že to jsou chakrové papírky. Po pár instrukcích jeden papírek zvlhl a druhý se rozpůlil. Vysvětlil ji hodně věcí a ukázal jí taky nějaké útoky. Jednou za týden jí učil a celkem jí to šlo. Naučila se tak Sensatsu Suishou.
Při závěrečných zkouškách ninjovské přípravky byla mezi nejlepšími. Byla v týmu 4 s Ginou a s klukem, který se jmenoval Ryo a jouninem Shigeru. Začala se učit medicínské jutsu a přijali jí za svého učně. Začala si plnit svůj sen a moc jí to bavilo.
Jednoho dne nadešel čas a jejich tým byl přihlášen na Chuuninské zkoušky. První část byla o tom, že se museli vplížit do laboratoře a podívat se do jednoho svitku. Informace z něj si zapamatovat a co nejrychleji zmizet z laboratoře a předat je jouninovi, který tam stál. Tak tak ten první úkol zvládli a potom nastal další úkol – přežít.  Při tomhle úkolu byli v nebezpečné zóně a tam museli z okrajů co nejrychleji dosáhnout středu. Během toho se mohlo používat násilí. Poslední třetí zkouška byla zápasy. Rozlosovali se dvojce a proti sobě potom bojovali, ten kdo vyhrál, získal titul Chuunin. Hikari tam předvedla svůj Hyouton a vyhrála spolu s celým týmem 4. Nyní se přidala na stranu aliance a má další cíl – udělat své jméno skutečností, tak aby na tomhle světě převládalo světlo.
14)

15) Ninjutsu - 2
Taijutsu - 1
Genjutsu - 4
Síla - 1
Rychlost - 2
Chakra - 2
Inteligence - 5
Ruční pečetě - 3

16) Nosí s sebou různé medicíny a obvazy. Kunaie, shurikeny a vždy malou lahvičku s vodou, aby mohla když tak použít Hyouton.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Hikari Akari
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : War of the continents :: Věci ke hře :: Postavy-
Přejdi na: