Zažijte dobrodružství s váší postavou, v našem smyšleném příběhu ve světě Naruta !
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Naya Shoraku - WIP

Goto down 
AutorZpráva
Naya Shoraku

avatar

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 07. 09. 17

PříspěvekPředmět: Naya Shoraku - WIP   Thu Sep 07, 2017 2:22 am


Jméno: Naya Shoraku
Strana: Aliance
Věk: 16
pohlaví: Žena
Hodnost: Genin (D-rank)
Klan: Shoraku / Hyuuga
Podstaty: Raiton po klanu Shoraku a Fuuton po klanu Hyuuga
Kekkei genkai: Neprojevený byakugan (který se projevit vůbec nemusí)

Povaha
Naya je zvědavé, energické děvče plné touhy po dobrodružství. V jejím obličeji je vepsán smích a v očích veselí. Těžké chvíle v životě prožívá vesele, vidí s nadhledem. Je velice uvolněná a nedbá na cizí řeči. Zároveň má bohžel problém se soustředěním - všimne si kdejaké pitomosti kolem, zbytečných detailů, ale podstatný smysl jí uniká. Na akademii vždy trávila čas s chlapeckou skupinou, tedy její povaha celkově má daleko do něžné květinky. Klan Hyuuga, ze kterého pochází její matka, byl vždy velmi upjatý a lze s troškou nadsázky říci, že nebýt těch výrazných očí a jemné dívčí postavy, pravděpodobně by nikdo její spojitost s klanem Hyuuga nevěřil.
Na druhé, velmi výrazné straně její osobnosti, leží klan Shoraku. A tady přesně vznikl moment, kdy geny klanu Hyuuga ustoupily a tiše se schoulily v koutě. Klan Shoraku by se totiž dal přirovnat k japonským vikingům. Všichni mužští příslušníci klanu jsou ramenatí, vysocí a s plnovousem, všechny ženy bývají korpulentní a od rány. Klan Shoraku byl odjakživa známý tím, že zatímco ostatní klany držely pietu, u nich se hodovalo, zpívalo a úcta se projevovala hlasitě. Z klanu Shoraku pocházeli odjakživa největší temperamenty a nejhouževnatější osobnosti.
Naya se narodila s povahou klanu Shoraku a vzhledem klanu Hyuuga. Jak už bylo psáno - kam přijde, tam je vidět a slyšet, do dobrodružství a misí jde po hlavě a má potenciál stát se dobrým a vytrvalým ninjou, což jsou její kladné vlastnosti. Řadí se k nim tedy především temperament, veselá povaha, výřečnost, vytrvalost a nakažlivý smích. K jejím negativním vlastnostem patří již zmíněná nesoustředěnost a výřečnost (protože si prostě nevidí do pusy a často někoho nechtíc urazí) a také nečekaná výbušnost. Naya je totiž přesně ten typ osoby, která se zdá až do poslední sekundy v klidu, než pohárek přeteče. Pak nastává peklo.

Životopis
Psalo se krásné, slunečné odpoledne, když v jedné z vesnic povolali jeden z tříčlených týmů, aby vyrazil na misi. Přestože to byl tým zkušený, mise se zdála nesmyslně jednoduchá, řekněme přímo diplomatická. Měli odnést do jiné vesnice vzkaz pro starostu. Pro tuto misi byl vybrán tým složený ze tří skutečně silných ninjů, mezi nimiž byl i muž jménem Hachiko Shoraku. Jako všichni z klanu Shoraku, i on měl bleskovou podstatu, kterou se naučil ovládat na mistrné úrovni. Nicméně i tak klan Shoraku kromě své veselosti neoplýval žádnými speciálními schopnostmi. Hachiko Shoraku byl statný, ramenatý muž s plnovousem hnědé barvy s mahagonovými odlesky a po ramena dlouhými vlasy téže barvy, vždy svázané v pevném uzlu na temeni.
Tým dorazil do vesnice rychle, vzkaz předali úspěšně a chystali se vyrazit nazpět, nicméně obsah zprávy donutil Hokageho změnit své plány a vycestovat nečekaně s nimi. Požádal je, aby ve vesnici počkali do dalšího dne, aby vyřídil rozjednané věci a pak aby ho doprovodili do jejich vesnice. Oba společníci Hachika využili nabídky pohostinství a odpočívali, zato Hachiko, se svojí dobrodružnou povahou, neposeděl a vyrazil na průzku vesnice, ve které nikdy předtím nebyl.
Možná to byl osud, možná náhoda, narazil na Nari Hyuugu, mladou, pohlednou ženu, která mu učarovala svojí něžností a ženskou podstatou. Nari Hyuuga se totiž stala ninjou jen aby se tohoto cíle vzdala a stala se majitelkou malého květinářství. Nebudeme přehánět, když řekneme, že Hachiko i Nari se do sebe zamilovali okamžitě a na první pohled. Hachikovi díky této silné chemii stačili jen čtyři další návštěvy vesnice, aby si nakonec odvezl nevěstu do své vesnice, kde se jim narodila malá dcerka.
A s narozením dítěte přišly první problémy. Nari si totiž trvala na tom, aby trénink její malé dcerky vedla její vesnice kvůli potenciálu byakuganu, který byl jí samotné zapečetěn. Hachiko by s tím takový problém neměl, kdyby nechtěl mít dítko u sebe a vychovávat ji. Nakonec, po spoustě hádek se rozhodlo, že malá Nari vystuduje akademii ve vesnici Hachika a až splní geninské zkoušky, přesune se do vesnice Nari.
Naya rostla a sílila a po tátovi měla chuť do studia na akademii, aby mohla být skvělým ninjou. Vždy trávila čas se skupinkami kluků a bavila se. Když pak složila genninské zkoušky, nastal čas, aby splnila přání své maminky a přesunula se do její vesnice. Naya se hodně těšila, až se osamostatní a v den přesunu byla sbalená a připravená. Její dobrodružná povaha by jí ani nic jiného nedovolila.

Vzhled
Lalalá

Ninjutsu: 2
Taijutsu: 2
Genjutsu: 2
Síla: 1
Rychlost: 2
Chakra: 2
Inteligence: 4
Ruční pečetě: 1


Naposledy upravil Naya Shoraku dne Fri Sep 08, 2017 10:13 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Renzo Uchiha
Císař Impéria
Císař Impéria
avatar

Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 29. 08. 17

PříspěvekPředmět: Re: Naya Shoraku - WIP   Thu Sep 07, 2017 4:40 pm

Všechno je v pořádku... jen možná to, že by nepustili Hyuugu z vesnice ( kvůli byakuganu ) ale pokud je z vedlejší větve, tak by měla mít pečeť, která zapečetí byakugan, když vlastník umře. Jo, a taky ti chybí 5 řádků životopisu. Pak to strašně rád povolím !
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://naruto-wotc.forumotion.eu
 
Naya Shoraku - WIP
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : War of the continents :: Věci ke hře :: Postavy-
Přejdi na: