Naruto : War of the continents
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zažijte dobrodružství s váší postavou, v našem smyšleném příběhu ve světě Naruta !
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Přístav v Impériu

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Renzo Uchiha
Císař Impéria
Císař Impéria
Renzo Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 29. 08. 17

Přístav v Impériu Empty
PříspěvekPředmět: Přístav v Impériu   Přístav v Impériu EmptyTue Sep 05, 2017 10:28 pm

Přístav v Impériu Prod-15-1t@2x
Hlavní přístav Impéria, kde je většinou několik lodí. Jsou zde i lodě Yina a Renza.
Tady začínají všechny nájezdy na druhý kontinent, ovšem lodě tu mají i jiné využití.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-wotc.forumotion.eu
Yin Uchiha
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů
Yin Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 29. 08. 17

Přístav v Impériu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přístav v Impériu   Přístav v Impériu EmptyTue Sep 05, 2017 10:39 pm

Po příchodu na přístav jsem okamžitě šel za jeho správcem. ,,Zdravím, pane správce. Okamžitě prosím připravte největší loď. Budeme brzo vyplouvat.", jemným tónem jsem přikázal správci přístavu. ,,Chápu, takže největší loď, jo? V tom případě vám připravím Mobi Dicka. Největší loď kontinentu, coby kontinentu, světa! Hahahaha. Je schopna pojmout až 3000 lidí, ale budete se trochu mačkat. 2000 je ideální počet.", řekl správce starým chraplavým hlasem. ,,Děkuji vám, pane správce.", řekl jsem a dával jsem pozor na přípravu Mobi Dicka.
Návrat nahoru Goto down
Renzo Uchiha
Císař Impéria
Císař Impéria
Renzo Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 29. 08. 17

Přístav v Impériu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přístav v Impériu   Přístav v Impériu EmptyTue Sep 05, 2017 10:50 pm

Příjdu do přístavu s partou ninjů rozdílných hodností, kde vidím Yina s největší lodí. " Tak velkou loď ? Jede nás celkem málo... ale tak proč nemít takovej luxus, že ?" Prolítne mi hlavou a v tom se čím dál přibližuji k Yinovi " Hej Yine, Máme tu loď ready ?" Zakřičím na něj z dálky, než k němu příjdu. " Ještě musíme počkat na další lidi, pokud budou chtít jít. Neměla by to být žádná závažnějíší práce, takže může jít kdokoliv." Pomyslím si, než se s bandou ninjů usadím před molem, které vede k obrovské lodi.


PŘIPOJIT SE MŮŽE KDOKOLIV, JEN NAPIŠTE, JAK JSTE SE ODSTALI DO PŘÍSTAVU A ŽE JSTE SE
NAHLÁSILI, ŽE BYSTE CHTĚLI JÍT NA EVENT
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-wotc.forumotion.eu
Sponsored content





Přístav v Impériu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přístav v Impériu   Přístav v Impériu Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Přístav v Impériu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Hlavní náměstí v Impériu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : War of the continents :: Herní místnosti :: Impérium-
Přejdi na: