Naruto : War of the continents
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zažijte dobrodružství s váší postavou, v našem smyšleném příběhu ve světě Naruta !
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Hlavní budova a Renzova jednací místnost

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Renzo Uchiha
Císař Impéria
Císař Impéria
Renzo Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 29. 08. 17

Hlavní budova a Renzova jednací místnost Empty
PříspěvekPředmět: Hlavní budova a Renzova jednací místnost   Hlavní budova a Renzova jednací místnost EmptySun Sep 03, 2017 7:12 pm

V této místnosti tráví Císař většinu času. Je tu pro občany, pro jejich žádostii a nebo tu řeší různé věci s vysoce postavenými lidmi v armádě. Dalo by se tu to přirovnat, jako kancelář nějákého kageho ve vesnici. Tato místnost není jediná v této budově, takže pář úředníků pracuje ve stejné budově, avšak o patro níž, než císař.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-wotc.forumotion.eu
Renzo Uchiha
Císař Impéria
Císař Impéria
Renzo Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 29. 08. 17

Hlavní budova a Renzova jednací místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní budova a Renzova jednací místnost   Hlavní budova a Renzova jednací místnost EmptySun Sep 03, 2017 7:48 pm

Jako každý den, jsem Vstal brzy ráno v mém paláci. Po rychlé sprše a obléknutí jsem si jako vždy dal snídani s tím, že jsem se zeptal kuchaře, jestli mi do toho nedal nějáký jed a pomocí MS jsem si to ujistil. Poté jsem si dal poměrně dobrou snídani ( Míchané vajíčka se zeleninovou oblohou... kdyby se někdo ptal ) a za úsvitu slunce se vydal do mé jednací místnosti, kde jsem zabral své místo - Na židli za stolem, na kterém bylo dost papírů a začal jsem je jeden po druhém pomalu plnit.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-wotc.forumotion.eu
Yin Uchiha
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů
Yin Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 29. 08. 17

Hlavní budova a Renzova jednací místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní budova a Renzova jednací místnost   Hlavní budova a Renzova jednací místnost EmptySun Sep 03, 2017 9:59 pm

Každý den jsem začínal studenou sprchou a snídani. Dnešek byl však jiný. Vynechal jsem snídani. Měl jsem z nějakého důvodu stáhlý žaludek. ,,Měl bych už jít navštívit, Renza.", běhalo mi hlavou. Tak jsem šel, že svého pokoje rovnou k Renzovi na místo, kde trávil většinu času. Do jednací místnosti. ,,Doufám, že tam bude, nemám náladu ho zase hledat po celé budově.", suškal jsem si pro sebe. Konečně jsem dorazil k zasedací místnosti. Zaklepal jsem a otevřel dveře bez čekání, abych se kdyžtak mohl vydat jinam. Naštěstí tam byl. ,,Ah, je tady.", řekl jsem si v duchu. ,,Nii-san, mám takovou zajímavou informaci, která by tě mohla, spíš bude, zajímat. Nevím ale, co je na tom pravdy. Chceš to teda slyšet?", vyšlo mi z úst.
Návrat nahoru Goto down
Renzo Uchiha
Císař Impéria
Císař Impéria
Renzo Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 29. 08. 17

Hlavní budova a Renzova jednací místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní budova a Renzova jednací místnost   Hlavní budova a Renzova jednací místnost EmptyTue Sep 05, 2017 6:46 pm

Zrovna jsem plnil papíry ohledně daní poddaných, když v tom najednou vyšel po krátkém zaklepání z dveří někdo přišel do místnosti. Nedal jsem mu ani pohled a pořád jsem plnil papír, který jsem měl právě pod rukou, která svírala propisku. Podle hlasu jsem poznal, že je to můj bratr. " Co by tu on dělal ? Vždyť se může válet v paláci a nic nedělat... a on místo toho jde za mnou do kanceláře... co bych dal za to, jen tak polehovat a nemuset nic moc dělat. " Pomyslím si rychle, když v tom začnu přemýšlet nad tím, co mi Yin právě sdělil. " Hm, co za zajímavou informaci neseš bratře ? Doufám, že už jsem ji neslyšel, protože bys mě tím akorát zatěžoval. Co to tedy je ? " Během mé řeči k němu obrátímpohled a přestanu plnit papír, avšak pořád svírám propisku. Z mého výrazu může vyčíst, že fakt nemám cenu zbytečně se zdržovat, což může taky poznat podle hromady papírů, které jsou na stole napravo od toho papíru, který práve vyplňuji.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-wotc.forumotion.eu
Yin Uchiha
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů
Yin Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 29. 08. 17

Hlavní budova a Renzova jednací místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní budova a Renzova jednací místnost   Hlavní budova a Renzova jednací místnost EmptyTue Sep 05, 2017 7:59 pm

,,Díky za tvou pozornost, Nii-san.", řekl jsem s úklonou. ,,Z druhé ruky se mi dostalo, že Aliance přesouvá všechny své obyvatele do hlavního města. Jestli je to pravda, mohlo by to pro nás znamenat jisté potíže s nájezdy.", sdělil jsem mu s nadějí, že tuto informaci ještě neslyšel. ,,Jestli je to lživá informace, tak se můžeš ujistit, že ten, který ji rozšířil, už nikdy nepromluví."
Návrat nahoru Goto down
Renzo Uchiha
Císař Impéria
Císař Impéria
Renzo Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 29. 08. 17

Hlavní budova a Renzova jednací místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní budova a Renzova jednací místnost   Hlavní budova a Renzova jednací místnost EmptyTue Sep 05, 2017 8:11 pm

Jeho poklonu s poděkováním lehce přehlédnu, protože to bylo celkem od věci... aspoň podle mně. Na jeho informaci jsem mu bez přemýšlení zareagoval... ale nechal jsem ho domluvit. "Hm... Aliance, že přesouvá všechny svoje obyvatele do hlavního města ? Zvláštní ." Pomyslím si a hned na to odpovím mému bratrovi, přičemž se lehce usměju. " Přiveď mi tvůj zdroj... nemůžu věřit všemu. Jakmile ho přivedeš, tak si ověřím, jestli mluví pravdu, nebo jestli se z nás snaží udělat idioty." Po dokončení téhle věty se kouknu na papír, který leží předemnou na stole. Může to vypadat, jako bych uvažoval nad něčím ve spojením s tím papírem, avšak jen uvažuji nad druhem kávy, o který si zažádám. Asi to bude rozpustné. Ale před tím se ještě věnuji svému bratrovi. " To je vše, nebo potřebuješ ještě s něčím pomoci ?" Řeknu a začnu opět vyplňovat papír předemnou.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-wotc.forumotion.eu
Yin Uchiha
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů
Yin Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 29. 08. 17

Hlavní budova a Renzova jednací místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní budova a Renzova jednací místnost   Hlavní budova a Renzova jednací místnost EmptyTue Sep 05, 2017 8:21 pm

,,Ano, Nii-san. A je to vše. Teď jestli dovolíš.", řekl jsem s úklonem a hned se otočil a vydal se hledat zdroj informací. ,,Musím ho najít.", říkal jsem si v hlavě. Po nějaké době jsem zjistil, kde by asi mohl být. A to na svém oblíbeném místě, v hospodě. Když jsem tam přišel, tak to tam docela páchlo a byl tam samý ožrala. Nicméně jsem měl štěstí a muž, kterého jsem hledal, byl ještě střízlivý. ,,Hej ty! Pojď se mnou.", přikázal jsem mu. ,,A-ano, Yin-sama.", odvětil s respektem. Cestou se mě ptal, o co se jedná, tak jsem mu jen vysvětlil, že jdeme za mým bratrem. Když jsme dorazili Jednací místnosti, tak jsem znovu zaklepal a vešel dovnitř. ,,Nii-san, tohle je on. Můj zdroj informací. Nedávno se vrátil se vrátil z mise na kontinentu Aliance.", řekl jsem a čekal na jeho reakci.
Návrat nahoru Goto down
Renzo Uchiha
Císař Impéria
Císař Impéria
Renzo Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 29. 08. 17

Hlavní budova a Renzova jednací místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní budova a Renzova jednací místnost   Hlavní budova a Renzova jednací místnost EmptyTue Sep 05, 2017 9:18 pm

Yin odešel z mé jednací místnosti a měl jsem tak chvíli zase plnit papíry. Mezitím jsem požádal mou sekretářku, jestli by mi neudělala již zmiňované kafe. Měla na výběr ? Takže jsem si za chvíli vychutnával šálek kávy během vyplňování toho papíru, mezitím co Yin běhal po Impériu a sháněl jeho zdroj informací. Už jsem myslel, že už nepříjde. Nakonec přišel s nějákým ninjou, který byl údajně na misi na kontinentu Aliance. Ano... vzpomínám si, že byl mezi našimi vojsky, když jsem k nim promlouval." Tady Yin říká, že Aliance stěhuje všechny do hlavního města. Odkud tyto informace víš ?" Zeptal jsem se ninji, přičemž jsem aktivoval EMS a použil schopnost, kdy můžu odhadnout, jestli daná osoba lže. Tedy... oni neví, že používám přesně tuhle schopnost, takže mohl být trochu vyděšen. Koukám přímo na něj, takže to situaci taky moc nepomůže. Ale pokud mi bude lhát, tak skončí špatně... to je jediné, co vím, že kdyžtak udělám.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-wotc.forumotion.eu
Yin Uchiha
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů
Yin Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 29. 08. 17

Hlavní budova a Renzova jednací místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní budova a Renzova jednací místnost   Hlavní budova a Renzova jednací místnost EmptyTue Sep 05, 2017 9:29 pm

Když můj bratr začal vyslíchat ono ninju, tak jsem jen pozorně sledoval a mlčel. ,,N-no víte, Renzo-sama, ono, heh, byl jsem na misi a když jsme se blížili k jedné vesnici, abychom vzali pár lidí, tak jsme se před ní zastavili. Viděli jsme totiž ninji Aliance, jak shromažďují lidi a někam je vedou. Vím jen, že to bylo směrem k jejich Hlavnímu městu, toť vše.", řekl ninja. ,,Vypadá dosti vystrašený. Ani se mu nedivím. Vyruším ho uprostřed pití a přivedu ho k výslechu.", probíhalo mi hlavou. ,,Co myslíš, Nii-san?.", zeptal jsem se svého bratra.
Návrat nahoru Goto down
Renzo Uchiha
Císař Impéria
Císař Impéria
Renzo Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 29. 08. 17

Hlavní budova a Renzova jednací místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní budova a Renzova jednací místnost   Hlavní budova a Renzova jednací místnost EmptyTue Sep 05, 2017 10:16 pm

Doposlechnu si řeč toho ninji a potom si deaktivuji EMS. "Dobrá, jestli je to úplně vše, co mi můžeš říct, tak můžeš už jít. " Ten ninja se uklonil, a poté odešel. "Yine, jestli je to pravda, tak bychom měli co nejdříve jít na nějáký nájezd... než nám všechna kořist uteče, co myslíš ? Tentokrát nechám lidi, ať se připojí kdokoliv... ne jenom jouniny nebo tak. Nech přichystat transport. Já mezitím nechám vyvěsit plakáty." Pousměji se a kouknu na Yina, aby věděl, že na něj spoléhám. " Vůbec se mi nechce odjíždět, zvlášť když půjde i Yin. Nechám vládu asi na nějákém úředníkovi. No, je čas jít." Zvednu se, přičemž papíry nechám na stole a odejdu z kanceláře. Předpokládám, že Yin nezůstane v mé kanceláři a tak odejde taky. Nakonec dojdu do jedné místnosti ve spodním patře a tam řeknu skupině úředníků, co se děje. Pak je pověřím dočasnou vládou nad Impériem a nechám rozhlásit plakáty, že se dělá nájezd na Alianci. Pomalu vyjdu bez ochranky z hlavní budovy a začnu se procházet po ulicích, s tím, že zajdu pro pár bojovníků, kteří se nám určitě budou hodit a pomalu s nimi zamířím do doků

Přesun


Naposledy upravil Renzo Uchiha dne Tue Sep 05, 2017 10:29 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-wotc.forumotion.eu
Yin Uchiha
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů
Yin Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 29. 08. 17

Hlavní budova a Renzova jednací místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní budova a Renzova jednací místnost   Hlavní budova a Renzova jednací místnost EmptyTue Sep 05, 2017 10:26 pm

,,Dobrý nápad, Nii-san. Ano, připravím transport, můžeš se na mě spolehnout.", řekl jsem s úctou. Jakmile jsme opustili Jednací místnost, tak jsme se vydali každý jiným směrem. Já jsem šel zajistit transport a bratr různé věci ohledně nájezdu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hlavní budova a Renzova jednací místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní budova a Renzova jednací místnost   Hlavní budova a Renzova jednací místnost Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hlavní budova a Renzova jednací místnost
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Hlavní Brána
» Hlavní náměstí v Impériu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : War of the continents :: Herní místnosti :: Impérium-
Přejdi na: